Białka Tatrzańska

Latem atrakcją staje się rzeka Białka, na której każdego roku organizowane są widowiskowe Mistrzostwa Polski w spływie kajakowym. Noclegi blisko term to chętnie szukane miejsca. Wiele tras kolarstwa górskiego oraz ekstremalnego czeka na was w tej miejscowości. Narciarstwo biegowe to też dyscyplina, która dobrze się tu rozwija.

Białka Tatrzańska noclegi blisko wyciągu to często oferta z wypożyczalnią sprzętu i wyżywieniem. Popularne są Monsterrollery czyli duże hulajnogi tzn na dużych kołach, gdzie zjeżdża się latem ze stoku narciarskiego. Ciekawym miejscem na spędzenie ferii zimowych czy letniego urlopu jest Białka Tatrzańska kwatery prywatne. W jej najbliższej okolicy znaleźć można różne ciekawe i wyjątkowe miejsca do zwiedzania lub uprawiania czynnego wypoczynku oraz zapierające dech w piersiach, cudowne górskie widoki. Turyści wybierają noclegi w Białce Tatrzańskiej z uwagi na liczne atrakcje dostępne o każdej porze roku.

To dobre miejsce na uprawianie turystyki rowerowej. Wiele tras kolarstwa górskiego oraz ekstremalnego czeka na was w Białce Tatrzańskiej. Narciarstwo biegowe to też dyscyplina, która dobrze się tu rozwija. Turyści odwiedzający Białkę zimą często korzystają ze świetnie przygotowanej stacji narciarskiej Kotelnica Białczańska która oferuje szeroki wachlarz usług.