Bukowina Tatrzańska

Bukowina Tatrzańska noclegi dzięki atrakcyjnemu położeniu zapewniają łatwy dostęp do wielu atrakcji oraz interesujących miejsc położonych na Podhalu.

Bukowina Tatrzańska posiada rozbudowane centrum narciarstwa, dysponujące ok 30 wyciągami narciarskimi. Bukowina to miejsce nieskażonej przyrody, czystych wód, gorących term, licznych szlaków turystycznych, miejsc noclegowych i kuchni regionalnej, miejsce żywego folkloru i tradycyjnego rzemiosła

Zimą Bukowina Tatrzańska noclegi znajdziemy coś dla siebie. Ośrodek Rusiń-ski, największy ośrodek narciarski Bukowiny Tatrzańskiej. Większość z dostępnych tu tras jest „niebieska”. Istnieje też osobny wyciąg taśmowy przeznaczonego dla początkujących i dla dzieci. Wszystkie trasy są szerokie, a dodatkowo stosuje się na nich ratrakowanie, oświetlenie, sztuczne naśnieżanie.

Woda termalna pomaga w rozwoju części uzdrowiskowej Bukowiny. Możemy ją doceniać w Termach takich jak „Terma Bania” i „Terma Bukowina Tatrzańska”. Obiekty oferują nie tylko kompielisko termalne ale też SPA, sauny i sanatoria. Woda stważa dobroczynne dla ludzkiego organizmu właściwości pozwalają skutecznie promować ją jako środek leczniczy oraz rehabilitacyjny na szereg schorzeń. Działa pozytywnie na obniżenie stresu i poprawe układu krążenia. Bukowina Tatrzańska noclegi blisko wyciągu dostarcza wiele miejsc noclegowych.

W Bukowinie Tatrzańskiej zachęcay również do skorzystania z wypożyczalni skuterów, świetna zabawa i niezapomniane wrażenia.

Bukowina Tatrzańska kwatery prywatne, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe położony jest w cichej i spokojnej okolicy, oferuje wypoczynek w miłej atmosferze, w otoczeniu pięknych gór, gdzie można poczuć świeże górskie powietrze. Z okien rozpościera się piękny widok na panoramę Tatr. Idealne miejsce do wędrówek po górach.