Noclegi Małe Ciche to wspaniałe miejsce na urlop

Małe Ciche to urokliwa  górska miejscowość na Pohalu, pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską. Małe Ciche noclegi blisko wyciągu szczególnie zimą można zobaczyć że cieszą się dużym zainteresowaniem

Trasy narciarskie Małego Cichego są dobrze zaśnieżone i przygotowane.

Noclegi w Małem Cichem położonę są blisko :
• Zakopanego
• Przejścia granicznego na Łysej Polanie
• Basenów termalne w Bukowinie Tatrzańskiej
• Wyciągu

Małe Ciche noclegi oferują pokoje 2, 3, 4 osobowe. W każdym pokoju znajduje się łazienka. Można skorzystać noclegi z wyżywieniema.

Noclegi Małe Ciche ma swój niepowtarzalny klimat oraz gościnność, jest idealne dla osób pragnących odpocząć w zacisznym miejscu, dla turystów lubiacych górskie i leśne wycieczki.
Niedaleko znajdują się szlaki turystyczne, tj. droga do Morskiego Oka, szlak na Rusinową Polanę i Gęsią Szyję, a także mniej znany szlak na Tarasówkę.

Małe Ciche noclegi z wyzywieniem obiekty noclegowe oraz restauracje, karczmy, bary oferują wspaniałą kuchnię, regionalną. Na życzenie gości organizowane sa kuligi zakończone ogniskiem, imprezy okolicznościowe. 

Noclegi Małe Ciche dostarczają wiele miejsc noclegowych w pokojach, gościnnych, kwaterach, willach, apartamentach. Atuty stale rosną baza taniszych noclegów to główne argumenty do zaplanowania noclegów.

Małe Ciche domki położone w malowniczej miejscowości u stóp Tatr. Domki położone nad potokiem w pobliżu lasu i wyciągu.

Małe Ciche to urocze miejsce otoczone z każdej strony Tatrami to idealne miejsce do spaceró. Zimą Małe Ciche znajduja sie tu 3 wyciągi. Otaczajace miejscowość lasy świerkowe mają niezwykle dobroczynny wpływ na zdrowie wszystkich turystów.

Małe Ciche ośrodki wypoczynkowe, noclegi z wyżywieniem, pensjonaty, wille. To wysoki standard noclegów, który gwarantuje komfort i udany wypoczynek. Małe Ciche noclegi stanowi idealną bazę „wypadową” na spacery, wyprawy rowerowe oraz wycieczki szlakami Tatrzańskiego Parku Narodowego. Małe Ciche domki, takie położenie zapewnia ciszę i spokój oraz niesamowicie ułatwia „zimowe szaleństwo”. Wspaniałe widoki na Tatry, trasy narciarskiej, szlaki to tylko niektóre z zalet oferty.
W okolicy znajdują się sklepy spożywcze , karczmy – oferta lokalnej gastronomii jest duża i każdy znajdzie coś dla siebie.
Amatorzy turystyki rowerowej z pewnością polubią letni wypoczynek w Małym Cichym.