Noclegi w Jurgowie

Jurgów to mała wieś położoną na Podhalu.

W Jurgowie zachowały się pamiątki. Zobaczyć tu można zabytkowy drewniany kościół, stara drewniana chłopska chałupa oraz stary tartak napędzany wodą. Jurgów należał do wsi bardzo zaawansowaną technicznie. Oprócz tartaków znajdowały się tutaj trzy młyny, folusz czyli fabryka wyrabiający sukno oraz elektrownia wodna.

Artyści często przyjeżdżają do Jurgowa malują jurgowskie pejzaże, czerpią natchnienie do twórczej pracy.

Na południe od Jurgowa znajduje się Stacja Narciarska Jurgów oferują narciarzom ponad 4 km tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. Są tu również narciarskie trasy biegowe.

Ośrodek Jurgów Hawrań znajduje się na stoku Górkowego Wierchu. podczas jazdy mOŻNA PODZIWIAĆ piękną panoramę Tatr, a w szczególności masywu Tatr Bielskich z ich najwyższym szczytem Hawraniem. W ośrodku wytyczono 7 tras narciarskich o różnym stopniu trudności. Wszystkie trasy w ośrodku są oświetlone i wyposażone są w system sztucznego naśnieżania. W ośrodku działa szkółka narciarska, wypożyczalnia sprzętu sportowego oraz profesjonalny serwis. 

Jurgów noclegi oferuje miejsca noclegowe, czyste powietrze, las i rzeka sprawiają, że jest to bardzo dobre miejsce do spędzenia urlopu. Noclegi Jurgów jest dobrą bazą wypadową w Tatry, zimą na narty działa tu stacja narciarska Jurgów SKI.