Noclegi w Murzasichlu

Murzasichle to odhalańska miejscowość w powiecie tatrzańskim. Murzasichle położone jest na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego na wysokości 820–950 m n.p.m., w południowej części Skalnego Podhala, pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską.

Dla miłośników regionalnej architektury interesujący może być Kościół pod wezwaniem NMP w Murzasichlu.

W lecie zaś w okolicy Murzasichla znajdziemy także ścieżki spacerowe, trasy rowerowe. Możemy też wybrać się na któryś ze szlaków turystycznych w Tatry. Noclegi Murzasichle oferuje wiele atrakcji możemypojeździć na nartach, snowboardzie, skuterze bądź na przykład na kuligu z pochodniami, są też imprezy w plenerze i wiele innych atrakcji.

Murzasichle noclegi blisko wyciągu to często wybierane miejsca. Jeżeli wolimy pojeździć na nartach biegowych możemy się wybrać na polne i leśne drogi w granicach wioski. Przy wyciągu znajdują sie wypożyczalnie nart, szkoły narciarskie, a także karczmyi.

Murzasichle zaprasza gości indywidualnych, kolonie, zielone i białe szkoły, grup zorganizowane ,wycieczki.

W Murzasichlu znajduje się łącznie sześć orczykowych wyciągów narciarskich. Świetnie dla osób początkujących i uczących się jazdy na nartach. Są też specjalnie wydzielone tory do jazdy na sankach.

Murzasichle pensjonaty  znajdują się w miejscu spokojnym i malowniczym blisko wyciągu. Pensjonaty, wille, domki góralskie, pokoje do wynajęcia, ośrodki wypoczynkowe, kwatery prywatne oferują  pokoje 2, 3, 4 osobowe z balkonami, pokoje posiadają łazienki i TV.. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że jest to idealne miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących sobie wygodę, relaks i bliskość otaczającej przyrody.

Noclegi Murzasichle jest idealnym miejscem dal miłośników sportów zimowych , nieopodal znajduje stok, lodowisko, park linowy oraz sklep. Obiekty turystyczne zapraszają  na noclegi z wyżywieniem, wypoczynek wśród otaczającej przyrody z dala od zgiełków i korków.